Kamarádi Osadníci napiště nám své dojmy ze stránek a máte-li fotografie nebo jiné dokumenty zašlete nám je.

Datum: 08.07.2019

Vložil: Mirek Docik a Janina Lou z Dakoty

Titulek: Poděkování za turnaj.

Ahoj Raci.
děkujeme Vám za velmi milé sobotní dopoledne u Vás na pinpongovém turnaji.Všichni jste moc fajn a my si to u Vás fakt užili.Děkujeme.
Uvidíme se na Vašem Potlachu a pak,doufám,že na oplátku dorazíte zase vy k nám.Třeba právě na Turnaj ve stolním tenisu (v sobotu 7.9.2019).
Přejeme fajn léto Lou a Docik

Datum: 11.07.2019

Vložil: Šerif

Titulek: Re: Poděkování za turnaj.

Ahoj Lou a Dociku,
moc děkujeme za vaší účast na našem turnaji. Uvidíme se v sobotu na Zvoničce a potom na našem potlachu. A na váš turnaj určitě přijedeme. Včas dáme vědět kolik nás přijede.

S kamarádským pozdravem.

Milan

Datum: 14.03.2017

Vložil: Pavel Blanický

Titulek: Historické fotografie

Vážení osadníci,
při pořádání fotografií po mém otci - Josefu Blechovi, jsem nalezl fotografie z Údolí raků, kam otec jezdil s celou partou. Jde o fotografie z doby, kdy osada vznikala, jsou tam záběry ze stavby prvních srubů a řada fotografií osadníků v civilu i ve sportovním na osadě.I mne by zajímalo něco o lidech na fotkách. Otec už mi to neřekne.
Pokud máte zájem, spojte se se mnou.
Zdravím vaší osadu.
Pavel Blanický
tel. 606123709
mail. pavelblanický@seznam.cz

Datum: 16.03.2017

Vložil: Šerif

Titulek: Re: Historické fotografie

Dobrý den Pavle,
Moc děkuji za vaši informaci a velice rád se s vámi setkám. Historie naší osady mě moc zajímá. Zrovna dokončují publikaci o historiji našich osad a o Údolí Raků se toho moc nedochovalo. Momentálně jsem na dovolené v Itálii, ale jak se vrátím, tak se ozvu.
S pozdravem.
Milan Gaper

Datum: 16.09.2016

Vložil: Romana

Titulek: Dotaz

Ahoj kamarádi, mám na vás jeden dotaz. Mám již na svých bedrech 5 křížků ale necítím se staře a stále vzpomínám na čundry v mládí, na kamarády, na ohně....chtěla bych se zeptat, zda by nebylo možné se přihlásit k vám do osady a zase mít pocit, že někam člověk patří. Mějte se hezky a zdraví vás Romana

Datum: 19.09.2016

Vložil: Šeriff

Titulek: Re: Dotaz

Ahoj Romano,
tak to jsme na tom stejně.Co tě vede se přihlásit zrovna k nám do naší osady?
Hezký den přeje
Milan

Datum: 21.09.2016

Vložil: Romana

Titulek: Re: Re: Dotaz

Ahoj Milane. Nevím přesně jak odpovědět, ale možná mě opravdu na vaše stránky zavedla jen náhoda. V době internetu jsem dlouho brouzdala po netu a hledala, kde by bylo možné si přijít poslechnout pár známých písniček a popovídat s lidmi, co si ještě pamatují staré časy. 43 let jsem bydlela kousek od Žluté pumpy a nyní jsem se přestěhovala. Škoda, že jsem o vašich srazíkách nevěděla dříve. Zdraví Romana

Datum: 21.09.2016

Vložil: Romana

Titulek: Re: Re: Re: Dotaz

Nyní jsem si přečetla ale stanovy vaší osady a zjistila jsem, že nemám ani chatu v okolí vaší osady a ani nejsem v příbuzenském stavu s nikým od vás. Tak vám alespoň přeji hodně krásných chvil u vás na osadě. Romana

Datum: 21.09.2016

Vložil: Šeriff

Titulek: Re: Re: Re: Re: Dotaz

Ahoj Romano, možná by se to dalo vyřešit, pokud by jsi měla stále zájem. Kdyby jsi měla zájem, můžeme se někdy sejít a popovídat si o tom. Napiš mi na mail a můžeme se domluvit co a jak.
S pozdravem
Milan

Datum: 18.08.2015

Vložil: Zdeně Suk

Titulek: Horké léto

Ahoj kamarádi, nevím zdali si vzpomenete, ale hrával jsem párkrát na vašich písničkových "Havranech" většinou ve spojení s Karlem Mrkvičkou a Biskupem. Píši vám proto, že kamarádi z Klokočné pravidelně se zúčastňující výše uvedené soutěže hrají píseň z titulku - Horké léto. Právě díky zmiňovanému spojení s Karlem došlo již k letité chybě v uvádění autora celé písně. Píseň jak textově tak hudebně patří do mé autorské dílny a pochází někdy z roku 1982 kdy jsem ji složil pro tehdejší mojí lásku za kterou jsem dojížděl (nebo ona za mnou) vlakem. Pár lidiček to hraje a když jsem zrovna u toho, je z toho legrace, že je to ta od Mrkvičky. Minulý týden mi David z jedné kapely upozorňoval, že to hrají jako svou píseň nějací kluci z Budějovic. Protože tady máte krásnou píseň bez autora (což je škoda) já se dovolím k té mé přihlásit je-li již veřejně přístupná na vašich webovkách. O nic víc mi opravdu nejde.
Přeji všem jen to nejlepší a ať vám to ladí, kamarád Zdeněk

Datum: 31.08.2015

Vložil: Milan

Titulek: Re: Horké léto

Ahoj kamaráde,
vyřídil jsem to Karlovi Netušilovi. V sobotu 29.8. byl na zámku Berchtold již 36.ročník Vidovického havrana. Bylo nádherné počasí a skvělá hudba....
Ahooj
Milan šerif osady.

Datum: 17.05.2015

Vložil: Milan

Titulek: Osadní toulky

Ahoj kamarádi,
objevil jsem pěkné web stránky: www.osadnitoulky.cz.
Milana

Datum: 26.02.2015

Vložil: Jirka Vedral

Titulek: Časopis z doby vzniku naší osady

Časopis Tramp z let 1929-1931 volně ke stažení, celkem 86 čísel a 1300 stran, tak zavzpomínejme na dobu, kdy vznikla naše osada ... :)
https://www.trampsky-magazin.cz/blog/casopis-tramp-z-let-1929-az-1931-volne-ke-stazeni-326.html

Datum: 04.03.2015

Vložil: Milan Gaper

Titulek: Re: Časopis z doby vzniku naší osady

Ahoj Jirko,
tak to je paráda. Dík za informaci.
Milan

Datum: 26.10.2014

Vložil: Marta "teta"

Titulek: Děkuji

Poděkování všem, kdo se podílí na tvorbě těchto stránek. Je to milé, prohlížet po letech dění na osadě. Nabídla jsem také-Milanovi nějaké fotky z akcí a posezení na Klokočné u paní Javůrkové. Stránky budu sledovat, někteří se fakt neměníte - a pokud ano- tak jen rostete do krásy!!! ahooj

Datum: 15.08.2014

Vložil: Franta

Titulek: Pozdrav z roku 1946

Ahoj Milane, mailem jsem poslal "zvadlo" na maškarní rej v červenci 1946. Dle ústního sdělení táty, který je dostal je fakt v podobě šerifa nakreslen tehdejší šerif. Podařilo by se zjistit pravdu? Třeba zveřejněním na stránkách?
Díky.

Datum: 17.08.2014

Vložil: Milan

Titulek: Re: Pozdrav z roku 1946

Ahoj Franto,
mám trochu problém s otevřením přílohy. Zkus mi to poslat ještě jednou....Určitě se o to pokusím.
Milan

Datum: 30.06.2014

Vložil: J. a F. V

Titulek: hledáme chatu

Ahoj kamarádi, jsme manželé začínající důchodci a hledáme na stará kolena chatičku do 400 000 tis. ve Vaší oblasti. Dlouho jsme jezdili na Sázavu a na Ztracenku,nyní už ty možnosti bohužel nemáme.Rádi si zazpíváme a pobavíme se , jediná podmínka je zdroj vody a dostupnost k chatě autem, stáří se hlásí a klouby dosluhují. S díky za nabídku
Jitka a Franta ze Strašnic

Datum: 01.07.2014

Vložil: Milan

Titulek: Re: hledáme chatu

Ahoj kamrádi, nějaké chaty jsou u nás na prodej. Jsou myslím všechny na www.sreality.cz, ale myslím, že jsou všechny o dosta držší.... Je tam jeden pěkný srub po zakladateli osady Zapomenutých Arnoštovi Mošnovi se slušnou zahrádkou. tam je ale cena něco málo přes 800 000 Kč.
S pozdravem
Milan Gaper z SOÚR

Datum: 01.07.2014

Vložil: JV

Titulek: Re: Re: hledáme chatu

Ahoj, díky Milane, tolik jsme nenašetřili, škoda, snad někdy časem...
Jitka

1 | 2 | 3 >>

Přidat nový příspěvek